
🎉 30 травня 2026 року в парку “Совки” відбувся святковий виїзний захід з нагоди:
🎓 30-річчя факультету соціології
⚖️ 31-річчя факультету права
Ця чудова подія проходила в рамках міжнародного проєкту «Драйвери демократизації»
Студенти та викладачі прийняли участь в веселих конкурсах та квестах! Також відбувся святковий пікнік!
Було по-справжньому тепло, весело і дуже щиро!🌹
Дякуємо організаторам Дня факультету і всім хто прийняв участь в цій незабутній події!!