Шановні колеги та студенти!
Щиро вітаємо вас з Днем Конституції України!

Цей день символізує наші спільні прагнення до незалежності, свободи та верховенства права. Конституція є основою демократичного розвитку нашої держави, гарантом прав і свобод кожного громадянина. Вона об’єднує нас у нашій спільній меті — створенні справедливого і правового суспільства.
Факультет соціології і права КПІ імені Ігоря Сікорського активно долучається до процесу розбудови правової держави, виховуючи нові покоління фахівців, які втілюють у життя принципи верховенства права та демократичних цінностей. Наші студенти та викладачі роблять вагомий внесок у розвиток юридичної науки, просвіту громадськості та захист прав людини.
Нехай цей святковий день нагадує нам про важливість дотримання конституційних норм, поваги до закону та відповідальності за наше майбутнє. Бажаємо вам міцного здоров’я, натхнення та нових звершень на шляху до перемоги та процвітання нашої рідної України!