25 квітня 2025 року для здобувачів вищої освіти відбулася лекція пана Кеннета Лаундри, професора соціології кафедри соціології та кримінального правосуддя, Університету Міллікін (США) на тему: «Ревіталізація парку Торренса».
24 квітня 2025 року для здобувачів вищої освіти відбулася лекція нашого запрошеного лектора / волонтера кафедри соціології з Канади Нейтена Грінфілда, доктора філософії, PhD, Університету Макгілла (Монреаль, Канада) на тему: «Д.Е.Б. Дюбуа (D.E.B. Dubois): Соціолог-першопроходець і подвійна свідомість (американські чорношкірі та українці)».
20 березня 2025 року для здобувачів вищої освіти відбулася відкрита лекція нашого запрошеного лектора / волонтера кафедри соціології з Канади Нейтена Грінфілда, доктора філософії, PhD, Університету Макгілла (Монреаль, Канада) на тему: «Традиція антиінтелектуалізму в Америці і Дональд Трамп».
11 березня 2025 року відбулася відкрита лекція Івана Соколовського, к. соц. наук, СЕО компанії Reputation Capital Data на тему: «Кар’єрні можливості для випускників-соціологів. Від дослідницької агенції до Data Science».
18 лютого 2025 року відбулася відкрита лекція експерта Євросоюзу з питань оцінки, підтримки демократії та врегулювання конфліктів (Бельгія) Джеффрі Вейхселбаума на тему: «На шляху до вирішення Ізраїльсько-палестинського конфлікту».
11 лютого 2025 року в онлайн-форматі за допомогою платформи Zoom відбулася друга відкрита лекція Джованні Ерколані – науковий співробітник дослідницької групи «Суспільство і культура» (Університет Мурсії, Іспанія) та науковий співробітник (обраний) Королівським антропологічним інститутом Великої Британії та Ірландії (Велика Британія) на тему: ««Антропологія і безпека» – Досвід польової роботи антрополога: Робота з культурою, ідентичністю, міфами, символами, ритуалами та емоціями».
10 лютого 2025 року в онлайн-форматі відбулася перша відкрита лекція Джованні Ерколані – науковий співробітник дослідницької групи «Суспільство і культура» (Університет Мурсії, Іспанія) та науковий співробітник (обраний) Королівським антропологічним інститутом Великої Британії та Ірландії (Велика Британія) на тему: «Антропологія і безпека» – НАТО і еволюція концепції безпеки: антропологічний підхід до операцій з врегулювання криз».