Створення культури партнерства та нові європейські горизонти: стаді тур українців до Естонії
Українська делегація відвідала Естонію в рамках стаді туру проєкту «Створення культури партнерства та розвиток спільних місцевих продуктів для підвищення експортної спроможності малого бізнесу на прифронтових та прикордонних сільських територіях», що реалізується в Україні за підтримки Естонського центру міжнародного розвитку та Талліннського університету. Координатор проєкту – дослідник Талліннського університету, засновник ТОВ «Райманн Реткед» Март Рейманн.
Continue reading Створення культури партнерства та нові європейські горизонти: стаді тур українців до Естонії
ФСП SCHOOL Весняна школа демократії
Хей абітурієнте… якщо ти учень 10-11 класу, амбіційний, активний, володієш лідерськими якостями, хочеш змінити державу та допомагати людям, ми хочемо з тобою познайомитися.
ФСП School запрошує тебе на відкриту офлайн лекцію «Від Веймарської республіки до Донбасу: суперечлива природа громадянського суспільства»
Кому буде цікаво: учні 10-11 класів
Коли: 15 лютого 2025 року о 12 годині
Де: КПІ ім. Ігоря Сікорського, м. Київ пр-т Берестейський 37к, корпус #7, https://maps.app.goo.gl/j4pcwbiGtyx4CXum6?g_st=com
Спікер: Тарасюк Марина, викладач кафедри історії, доктор філософії з історії
На лекції поговоримо про те:
Як сильне громадянське суспільство може зміцнити демократію.
Приклади, коли активність громадських організацій формувала соціальні зміни та впливала на суспільство.
Роль громадянського суспільства у збереженні культурної спадщини на Донбасі у 2022 році.
Заповнюй форму та реєструйся:
https://forms.gle/vVVTph7FqHYybrqS6
З Днем Соборності України!
Щороку 22 січня ми відзначаємо надважливий день історії становлення та розвитку нашої держави – День Соборності України!
У 1919 році відбулося об’єднання Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) і ця подія має особливе значення для нашої держави.
Свою єдність у боротьбі за свободу та незалежність українського народу доводили боротьбою українці попередніх поколінь і зараз також наші воїни, серед є чимало київських політехніків різних поколінь, боронять незалежність України.
У такий важливий і надскладний період для України цей День набуває окремого сенсу, адже немає «західної», «східної», «південної» України, у нас є одна неподільна та соборна Україна – від заходу до сходу, від півночі до півдня, від Закарпатської, Львівської і Волинської до Луганської і Донецької областей, від Чернігівської і Сумської областей до українського Криму!
Єднаймося, ми – це Україна!
🇺🇦 Слава Україні!
21 січня 2025 року відбувся неймовірно насичений і цікавий захід на тему: «Україна у фокусі сучасних міграційних досліджень»
У рамках заходу були представлені ключові теми, які висвітлюють потенціал України з міжнародної перспективи. Спікерами виступили провідні науковці з різних країн: Hannes Palang (Талліннський університет, Естонія) — редактор журналу Landscape Research, представить дослідження ландшафтів України у глобальному контексті. Mart Reimann (Талліннський університет, Естонія) — дослідник з унікальним досвідом роботи в прифронтових спільнотах України. Raili Nugin (Талліннський університет, Естонія) — розповість про адаптацію українських біженців в Естонії та культурні виклики.Jussi Jauhiainen (Університет Турку, Фінляндія) — поділиться результатами досліджень щодо повернення українських мігрантів з Європейського Союзу.