Доцент кафедри соціології Максим Єнін та старший викладач кафедри інтелектуального та приватного права Ольга Головко як члени команди Global educor’s взяли участь у першій організаційній нараді в рамках Міжнародного освітнього проєкту Global Case Study Challenge. Це міжкультурна віртуальна програма, яка надає учасникам безцінний досвід для їхнього приватного та професійного життя. Цей майбутній випуск, який розпочнеться в жовтні 2023 року, охопить понад 400 студентів з усього світу, в тому числі студентів нашого факультету соціології і права, де вони зможуть:
🌟 Відточити свої навички вирішення проблем: розробляти стратегії та винаходити інноваційні рішення для реальних бізнес-проблем.
🌟 Спілкуватися з найкращими: співпрацювати з талановитими людьми з усього світу та налагоджувати зв’язки з лідерами галузі на все життя .
🌟 Глобальна експозиція: дізнаються про різноманітні культури та перспективи, працюючи у віртуальних командах.
🌟 Покращити кар’єру: вдосконалити своє резюме та відкрити двері для захоплюючих кар’єрних можливостей.

Більше подробиць: https://view.genial.ly/644a3e9b7813e2001206a7da