З метою планування освітнього процесу на наступний навчальний рік традиційно проводиться кампанія вибору дисциплін.
Цього року процедура вибору в університеті виконується асинхронно на кожному факультеті.
![⏰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t34/1/16/23f0.png)
У понеділок, 18 квітня, розпочинається вибір навчальних дисциплін на наступний навчальний рік. У тестовому режимі частина студентів першого курсу зробила вибір за ЗУ-каталогом до заявленої офіційної дати початку вибору. Там, де є квоти, в понеділок, 18 квітня, вони будуть збільшені на заявлену в ЗУ-каталозі кількість місць. Для тих, хто вже обрав, вибір не скасовуватиметься.
![1️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7a/1/16/31_20e3.png)
![2️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/32_20e3.png)
![3️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb8/1/16/33_20e3.png)
![4️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1/16/34_20e3.png)
![🎥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tff/1/16/1f3a5.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![‼️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
Додатково наголошуємо: студентам, які під час воєнного стану через відсутність зв’язку не змогли зробити вибір, нададуть таку можливість окремо.